Magyar konteók

Nyugodtan és büszkén állíthatjuk, hogy összeesküvés-elméletek gyártása, terjesztése és erősítése terén – mi magyarok – egészen kivételeset alkottunk, s felvesszük a versenyt az ilyen téren élenjáró nemzetekkel: az amerikaiakkal, olaszokkal, s tán még a Közel-Kelet népeivel is. A közéletnek nincs olyan területe, ahol a magyar kreativitás ne próbálna rávilágítani a különböző események valódi hátterére: titokzatos, feltáratlan gyilkosságok, természeti és ipari katasztrófák, rejtélyes eltűnések, vélt és valós titkosszolgálati manőverek – a magyarokat szemmel láthatóan nem lehet az orruknál fogva vezetni.

 

 

Az eddig megjelent két Konteókönyv (a nemzetközileg ismert összeesküvés-elméletek mellett) számos olyan hazai történetet is feldolgoz, amelyek évek, olykor évtizedek óta izgalomban tartják a magyar közvéleményt.

 

A móri nyolcas emberölés, a körmendi gyermekgyilkosság, Fenyő János és Rózsa-Flores Eduardo agyonlövése, a Mikroelektronikai Vállalat gyanús leégése, Elbert János tisztázatlan körülmények közepette bekövetkezett halála, a cigányok sérelmére elkövetett sorozatgyilkosságok, Balla Irma halála, a Malév bejrúti járatának tragikus szerencsétlensége vagy a sajtóban is sokat emlegetett Seuso-kincsek ügye sem marad említetlenül. Mindegyik esethez több megoldási forgatókönyv létezik, s a Konteókönyvek egyiket sem hagyják szó nélkül: a magyar ügyek mindkettőben külön fejezetet kaptak.

 

Az olvasó látni fogja, hogy a konteózás olyan, mint a nyomozás, csak ezek valódi esetek és lehet otthonról is csinálni...

 

A könyvek részletes tartalomjegyzéke, illetve megvásárlásuk lehetőségei ezeken a linkeken érhetők el: Konteó1, illetve Konteó2. Kellemes olvasást, izgalmas nyomozást kíván mindenkinek a szerző és a kiadó.